Vera&John веб-страница

Vera&John Bingo преглед

Играчи од Македонија се прифатени

Играј
Играј

Сопственикот: Dumarca Gaming Limited

Бинго соби: 6

Рејтинг 4.95/5

Ние сме оценети Vera&John казино според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови како одличен сајт бинго. Тоа значи дека, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство, ако одлучите да се игра тука. До знакот Vera&John како одличен сајт, ние се провери на угледот на неговата лиценца, бројот на месечни посетители на сајтот има, бонус политика се однесува тоа. Провери некои детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Vera&John е во сопственост на Dumarca Gaming Limited. Таа работи под лиценца на Малта и има 6 онлајн бинго соби. Vera&John казино специјализира во Slingo игри. примарен јазик на сајтот е португалски.

200%

Бонус

Барањето
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
ecopayz
neteller
skrill
trustly
Опции за Софтвер
betsoft
microgaming
net_ent
nyx_gaming
Поддршка

Разговор во живо

44 203 60 80 424

преку формуларот на самото место

Надлежниот орган

MGA

прифатени
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

200%

Бонус

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Сите важни насоки, вклучувајќи бонуси и политики повлекување, јасно се откриени и се состои од детални информации. За да креирате сметка, играчите ќе биде побарано да го докаже својот идентитет од страна на телефон и да испратите некои документи за идентификација. Врз основа на информациите на оваа веб страница и својот пласман, препорачуваме Vera&John казино за newbies и професионални онлајн бинго играчи. Ова е одлична онлајн казино и најверојатно ќе има позитивно искуство со играње на неа.

Сопственикот
Dumarca Gaming Limited
Година
2011
Бинго соби
6
Повлекување граница
€2,000 per day
Јазик
English
Повлекување време
e-Wallet: 24-48 hours
Метод за повлекување
Neteller

Добрите и лошите страни

добрите

  • Специјализира во Slingo игри
  • Популарни онлајн казино
  • достапни во живо казино игри

Конс

  • Малиот број на бинго соби

Бинго соби на располагање

  • Starburst Starburst
  • Jackhammer Jackhammer
  • Gonzo's Quest Gonzo's Quest
  • Boom brothers Boom brothers
  • Secret Code Secret Code
  • Mega Fortune Mega Fortune
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
ecopayz
neteller
skrill
trustly
Опции за Софтвер
betsoft
microgaming
net_ent
nyx_gaming
Поддршка

Разговор во живо

44 203 60 80 424

преку формуларот на самото место

Надлежниот орган

MGA

прифатени
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

200%

Бонус

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
200%

Бонус

18+. T&C применуваат
Барањето