Lucky Ladies Bingo веб-страница

Lucky Ladies Bingo преглед

Играчи од Македонија се прифатени

Играј
Играј

Сопственикот: ElectraWorks Limited

Бинго соби: 7

Рејтинг 3/5

Проверен Lucky Ladies Bingo според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови и го оцени како добар бинго сајт. Ова значи дека, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство, ако одлучат да се игра на оваа бинго сајт. За да го одбележи Lucky Ladies Bingo толку добри што го испитуваат репутација на својот надлежниот орган, пресметани месечни посетители, и проверени политика бонуси на сајтот. Провери некои детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Lucky Ladies Bingo е во сопственост на ElectraWorks Limited. Таа работи според лиценците, издадени од страна на Велика Британија Коцкање комисија и Гибралтар Коцкање комесар - и двете се реномирани власти за лиценцирање. Веб-страницата има 7 онлајн Бинг соби и неговиот главен јазик е англискиот.

300%

Добредојдовте бонус

Барањето
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
paysafecard
skrill
boku
credit_debit
neteller
Опции за Софтвер
cozy
Поддршка

Разговор во живо

020 360 81305

[email protected]

Надлежниот орган

Gibraltar

добар

UKGC

најдобрите
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

300%

Добредојдовте бонус

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Препорачуваме играчи да се испита јасно информации за бонуси и ограничувања повлекување дека Lucky Ladies Bingo сајт има. Врз основа на ранг, препорачуваме Lucky Ladies Bingo за искусни играчи онлајн бинго. Ова е добар онлајн казино и веројатно ќе се имаат позитивно искуство коцкање на неа.

Сопственикот
ElectraWorks Limited
Година
2013
Бинго соби
7
Повлекување граница
Not limited
Јазик
English
Повлекување време
up to 5-7 working days
Метод за повлекување
Paysafecard

Добрите и лошите страни

добрите

 • Нема ограничување на повлекување
 • Разговор во живо за поддршка 24/7

Конс

 • Неколку игри бинго достапни
 • Цели само играчи Велика Британија

Бинго соби на располагање

 • Big Ben Big Ben
 • 20K Sliding Jackpot 20K Sliding Jackpot
 • Victoria 90 Victoria 90
 • Down Town Down Town
 • City Hall City Hall
 • Devoted Dabbers Devoted Dabbers
 • Boosted Bingo Boosted Bingo
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
paysafecard
skrill
boku
credit_debit
neteller
Опции за Софтвер
cozy
Поддршка

Разговор во живо

020 360 81305

[email protected]

Надлежниот орган

Gibraltar

добар

UKGC

најдобрите
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

300%

Добредојдовте бонус

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
300%

Добредојдовте бонус

18+. T&C применуваат
Барањето