Fever Bingo веб-страница

Fever Bingo преглед

Играчи од Македонија се прифатени

Играј
Играј

Сопственикот: Jumpman Gaming Limited

Бинго соби: 11

Рејтинг 2.55/5

Проверен Fever Bingo според рангирањето на нашиот систем бинго сајтови и го оцени како добар бинго сајт. Ова значи дека, најверојатно, ќе имаат позитивно искуство, ако одлучат да се игра на оваа бинго сајт. За да го одбележи Fever Bingo толку добри што го испитуваат репутација на својот надлежниот орган, пресметани месечни посетители, и проверени политика бонуси на сајтот. Провери некои детали подолу и да одлучи дали овој онлајн казино е вреди да се посети или не.

Fever Bingo е во сопственост на Jumpman Gaming Limited. Таа работи според лиценците издадени од страна на Велика Британија Коцкање комисија и Alderney Коцкање комисија за контрола. Веб-страницата има 11 онлајн бинго соби.

500

Бесплатни врти

Барањето

1%

Дневен cashback

Барањето
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Опции за Софтвер
jumpman
Поддршка

Разговор во живо 09:30-18:00

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney

добар

UKGC

најдобрите
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

500

Бесплатни врти

Барањето 18+. T&C применуваат

Краток преглед на веб-страница

Препорачуваме играчи да се испита јасно информации за бонуси и ограничувања повлекување дека Fever Bingo сајт има. Врз основа на ранг, препорачуваме Fever Bingo за искусни играчи онлајн бинго. Ова е добар онлајн казино и веројатно ќе се имаат позитивно искуство коцкање на неа.

Сопственикот
Jumpman Gaming Limited
Година
2016
Бинго соби
11
Повлекување граница
Not limited
Јазик
English
Повлекување време
e-Wallet: 24 hours
Метод за повлекување
PayPal

Добрите и лошите страни

добрите

 • Брз процес на повлекување
 • Разговор во живо на располагање
 • Прифаќа плаќање преку PayPal

Бинго соби на располагање

 • 80 Ball Bingo 80 Ball Bingo
 • Bingo Millions 75-Ball Instant Bingo Millions 75-Ball Instant
 • Bingo Millions 90-Ball Instant Bingo Millions 90-Ball Instant
 • 75 Ball Bingo 75 Ball Bingo
 • 90 Ball Bingo 90 Ball Bingo
 • Bingo Millions 80-Ball Instant Bingo Millions 80-Ball Instant
 • Bingo Blast Bingo Blast
 • Clock Work Clock Work
 • Friday Fun Friday Fun
 • Heavy Weight Heavy Weight
 • Bingo Millions Bingo Millions
БИНГО ИНФО
Опции за исплата
paypal
credit_debit
paysafecard
pay_by_mobile
Опции за Софтвер
jumpman
Поддршка

Разговор во живо 09:30-18:00

нема телефонски број се предвидени

[email protected]

Надлежниот орган

Alderney

добар

UKGC

најдобрите
Играј

НАЈДОБРА ПОНУДА

500

Бесплатни врти

Барањето 18+. T&C применуваат
character character
500

Бесплатни врти

18+. T&C применуваат
Барањето